Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ce ai face daca te-ai trezi langa persoana de deasupra?

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

curcub3u06

Fan JGS
Fan JGS
As imbratisa.o si asa intreba.o tot felul de chestii as invits.o la mine acasa unde nu am mai scapa de mama mea dupa care in final scapam de mama si vine tata si incepa cu glumele lui iar apoi apare si fratele meu mai mic ; apoi flory va trebui sa plece si eu nu mai apuc sa o intreb cum a fost intalnirea cu JGS oppa

Catalina22

Super Eels
Super Eels
Aş întreba de când e fan JGS şi am începe să discutăm pe această temă.

Mikado

Moderator
Moderator
M-as freca zdravan la ochi si-as intreba-o cum a ajuns la mine in casa si mai ales in patul meu!?!?! Mai ciudat ar fi daca m-as trezi eu intr-o camera straina. Atunci ar curge un uragan de intrebari! Smile

LuCyX1

Incepator
Incepator
As fi foarte bucuroasa si am fi vorbit probabil despre seriale,muzica,vedete...etc(pasiuni) o persoana cu care sa inpartasesc toate astea insfarsit!!!Smile)Mad

NicKy4ev3r

Incepator
Incepator
As fericita sa te cunosc in persoana si as incepe sa te iau la intrebarii despre Kpop si tot ce tine de Coreea Very Happy

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator
As incepe sa ii explic de ce atat de special JKS oppa si de trebuie sa il iubim din ce in ce mai mult!

ely

Membru
Membru
As incepe sa vorbim,sa ne cunoastem mai bine si dupa vorbim despre oppa,coreea si toate celelalte Smile

blueXyoungXmo

Incepator
Incepator
As zice: "Mneatza!!! Wink " si as incepe sa povestesc cu ea, (probabil as acapara discutia ca sunt cam vorbareata), as deschide calculatorul si ne-am uita la videoclipuri cu oppa, dintre care primul ar fi cel cu "Sexyback" lol! si am fredona toata ziua melodii k-pop Smile .

Ionela09

Fan JGS
Fan JGS
As aduce un bol cu floricele , ne-am pune pe o canapea , si ne-am cunoaste mai bine. Very Happy

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Subiecte similare

-

» Police Department - Regulament

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum