Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Votati cea mai buna drama coreeana 2010

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Joi Dec 23 2010, 18:34

Carmen-Sama

Membru de onoare
Membru de onoare
Eu votez o data pe zi M3...doar atat pot.

Cine are IP variabil sa voteze M3de cate
ori poate sau mai bine zis, cand are timp

Pa si pe curand!

27 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Mar Dec 28 2010, 17:23

Razna

Nou Venit
Eu votez doar odata
Si daca am ip routabil nu votez de mai multe ori,
Nu mi se pare corect Smile

28 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Vin Dec 31 2010, 09:35

KarinLyn

Incepator
Incepator
Am votat sper sa castige Oppa al nostru! Very Happy

29 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Sam Ian 01 2011, 08:41

Carmen-Sama

Membru de onoare
Membru de onoare
Si dorinta noastra s-a implinit :

THE BEST KOREAN DRAMA OF 2010 GOES TO …..

Mary Stayed Out All Night (KBS)
매리는 외박중
玛丽外宿中 !!!!!!!

Total Vote = 94,571 = 52.84% of 178,982 Vote

Aja, aja, fighting Sukkie.

I luv you shining star!

30 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Sam Ian 01 2011, 10:26

Monika

Super Eels
Super Eels
sincere felicitari o drama foarte buna Laughing

31 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Dum Ian 02 2011, 13:03

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Mary Stayed Out All Night (KBS)
매리는 외박중
玛丽外宿中 !!!!!!!

Total Vote = 94,571 = 52.84% of 178,982 Vote

Deci, felicitari, oppa,
felicitari ecchipe, felicitari Moon Geun Young!!!
Eels rulzz, voturile noastre chiar au contat!

32 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Dum Ian 02 2011, 13:14

larysuka

Nou Venit
am votat Smile

33 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Dum Ian 02 2011, 13:16

Didaa.

Moderator
Moderator
Da ma bucur ca l-am putut ajuta pe oppa sa castige marele premiu Mad

http://beastromania.forumgratuit.ro/

34 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Vin Ian 07 2011, 21:33

Monika

Super Eels
Super Eels
acuma parca simt ca nu a fost in zadar sa dau click toata ziua pe adresa aia,a folosit la ceva=))chiar ma bucur

35 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Lun Dec 10 2012, 19:10

raluklady

Nou Venit
votati cea mai buna drama coreeana din 2012. Este runda finala si avem timp sa votam doar pana pe 31 decembrie. grabiti-va Smile dati search pe google: koreandrama

36 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Sam Ian 12 2013, 11:09

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
raluklady a scris:votati cea mai buna drama coreeana din 2012. Este runda finala si avem timp sa votam doar pana pe 31 decembrie. grabiti-va [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dati search pe google: koreandrama

Imi amintesc cat de mult m-a incantat ca "Marry me Mary " a fost castigatoare in 2010 !!![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

desi chiar am votat anul acesta in decembrie din greu , "Love Rain" nu a fost castigatoare, spre marea mea dezamagire, pentru mi s-a parut a fi cea mai reusita, de substanta si romantica poveste din ce am vazut anul acesta !

nu stiu daca sunt subiectiva - posibil - dar pe mine chiar m-a incantat si-mi spuneam ca e imposibil sa nu fie castigatoare ![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar se pare ca gusturile nu se discuta.....

37 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Joi Ian 31 2013, 18:48

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator
Asa este, e o drama diferita de ceea ce coreeni digera sa spun asa, dar si pentru mine, obiectiv vorbind a fost cea mai buna. Si mi-a placut ca nu au fost personaje absolut negative care sa duca lucrurile la extrem.

38 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Sam Feb 02 2013, 10:00

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
MiiuţaChan a scris:Asa este, e o drama diferita de ceea ce coreeni digera sa spun asa, dar si pentru mine, obiectiv vorbind a fost cea mai buna. Si mi-a placut ca nu au fost personaje absolut negative care sa duca lucrurile la extrem.

da, asta mi-a placut si mie, ca personajele au fost alese cat mai pe-aproape de real, cu ceea ce este posibil sa se intample in viata evident - de-asta si povestea este credibila !

dar ca se pare, anul asta au primat povestile cu real si transbordari ireale in timp , ca o paralela intre real si trecut imaginar - se pare ca a fost un tred de-a dreptul ! "rooftop prince", "faith" , "arang and the magistrate" .....o serie cu tema asta !

si-am vazut ca rooftop.....a luat o serie de premii de fapt - asta e ![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

39 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Dum Feb 03 2013, 14:22

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator
Da, mi-au placut si acele drame, dar um ai spus tu, parca prea multe cu aceeasi tema, as vrea sa vad ceva nou anul acesta, poate mai schimba si ei ceva. Love rain a fost chiar o gura de aer printre dramele anului 2012.

40 Re: Votati cea mai buna drama coreeana 2010 la data de Mar Feb 05 2013, 19:59

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
Toate ca toate, cel mai mult m-ar bucura o drama, film macar, in care sa-l vedem pe Jang Keun Suk ! in rol principal, evident !
pana acum, nu a dat vreo veste despre acceptul unui rol, si anul a inceput...
ma obisnuisem deja cu ideea ca spre sfarsit -inceput de an , Sukkie filmeaza !
ei, anul acesta e diferit de ultimii, dar tot sper ca il vom vedea intr-un rol !

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum