Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Dum Ian 02 2011, 12:36

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator

Multumim echipei Suk Baidu Bar pentru traducerea in engleza, eu am adaptat si iata ce a iesit, nu este absolut tot tradus, doar partea in care vorbeste oppa. Enjoy!

2 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Dum Ian 02 2011, 12:58

larysuka

Nou Venit
Felicitari oppa!! Era si evident ca va castiga. Sunt asa mandra de el incat nu am cuvinte dugeun
Inca nu am vazut Mary stayed out all night, sunt abia la ep 1 dar sunt sigura ca e un serial minunat. Sa dea Dumnezeu ca la anu sa il vedem castigand 10 premii Like a Star @ heaven

3 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Dum Ian 02 2011, 13:09

Didaa.

Moderator
Moderator
Felicitari oppa pentru premiu Laughing
Sper sa castigi cat mai multe pentru ca le meriti...vai ce zambet are=p~
Noi te sustinem mereu,fighting oppa! I love you
Mii multumim pt clip Mad

http://beastromania.forumgratuit.ro/

4 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Dum Ian 02 2011, 13:18

GeunSuk's Personal Doll

Membru
Membru
Felicitari pentru subtitrare! Smile

Geun Young a fost incantatoare:x
Sunt putin nemultumita,din punctul meu de vedere drama ar fi meritat mai multe premii Mad ....dar sa speram ca la anul,Geun Suk ne va incanta cu un nou proiect de 10 ori mai apreciat cat

5 andra la data de Dum Ian 02 2011, 13:38

Andra

Nou Venit
nu gasesc niciunde partea cu speech`ul lui moon geun young....stie cineva unde`l pot gasi? ..multumesc! >.<

6 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Dum Ian 02 2011, 13:44

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator
Andra draga mea, discursul ei nu a fost tradus inca, dar here you are varianta bruta, enjoy:

7 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Dum Ian 02 2011, 13:53

Andra

Nou Venit
mersi mult....nu mai avusi rabdare sa`l caut ca altfel cred ca il gaseam...pacat ca n`are subtitrare. multumesc! ^^

8 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Dum Ian 02 2011, 16:07

Bobo.Eel

Super Eels
Super Eels
doar eu vad cat de hot e oppa What a Face
vai cat de bine ii sta si ce scump este, ah sunt geloasa moon young Neutral

9 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Lun Ian 03 2011, 10:15

Monika

Super Eels
Super Eels
ma bucur pentru ei,au facut o treaba buna cu drama Smile ce sweet e oppa,sper sa continue tot asa,cu multe succese intrucat vom fi alaturi de el in orice proiect flower

10 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Lun Ian 03 2011, 12:32

Sandra

Admin
Admin
Uuu:D am reusit si eu sa-l vad. Felicitari oppa:*

Boku ga iru...boku ga kimi wo mamotte ageru eien ni
I am here...and I will protect you forever

11 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Lun Ian 03 2011, 15:43

KarinLyn

Incepator
Incepator
Wow ce fericita sunt pentru oppa felicitari chiar este cea mai buna drama pe care am vazut-o vreodata cat Felicitari si la cat mai multe premii! cheers

12 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Lun Ian 03 2011, 17:39

Zaki

Nou Venit
Congrats ^^ are un zambet tare adorabil..

13 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Dum Mar 20 2011, 17:49

Carameea

Moderator
Moderator
Felicitari oppa pentru premiu si multumim Mii pentru traducere ,Mad Smile Very Happy

14 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Lun Mar 21 2011, 10:14

extramia07

Eels
Eels
Multumesc Mi cum de n-am vazut pana acum? dar mai bine mai tarziu decat niciodata! ce draguti sunt amandoi!!!

15 Re: Jang Geun Suk[KBS AWARDS 2010,Romanian sub] la data de Mier Mar 30 2011, 10:43

cri_dulcik

Fan JGS
Fan JGS
Felicitari pentru premiile obtinute,
desi merita mult mai mult.
Multumim.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum