Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels!

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1 Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 11:45

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mâine, de ziua noastră v-am pregătit câteva surprize.
Vă aşteptăm.
Vă las mai jos două clipuri făcute de dragele noastre Eels, Bobo şi Cri_dulcik,
sper să le apreciaţi munca.
Vă mulţumim fetelor.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Şi nu în ultimul rând.
La mulţi ani!

Ultima editare efectuata de catre MiiuţaChan in Dum Apr 24 2011, 16:03, editata de 1 ori

2 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 12:01

Sandra

Admin
Admin
LA MULTI ANI! EELS [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ma bucur ca sunt parte din echipa si sper ca pe viitor sa nu va dezamagesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !
Deasemenea le multumesc fetelor pentru videoclipurile facute, sunt foarte bine realizate si frumoase!
Si nu in ultimul rand ii multumesc Miiutei pentru tot efortul depus aici si mai ales pentru infiintarea forumului!
Happy birthday my dear friend!>[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]< :*

Boku ga iru...boku ga kimi wo mamotte ageru eien ni
I am here...and I will protect you forever

3 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 12:05

andrushk

Administrator Blog
Administrator Blog
waaaah~ deja a trecut un an! Timpul trece repede. Intr-un an acest forum s-a dezvoltat foarte mult. E meritul staff-ului care lucreaza neincetat cu pasiune.
Imi si aduc aminte cat de [placut] surprinsa am fost cand am aflat ca cineva a facut forum pentru Jang Geunsuk pe care l-am indragit din clipa in care l-am vazut in 2006 in One missed call. Nu am ezitat nici o clipa sa imi fac cont. Cateva zile/saptamani mai tarziu am idevenit membru al staff-ului si sunt mandra sa fiu in aceasta echipa! ^^
So~ La multi ani, Eels! Sa ne dam silinta in continuare sa facem lucrurile si mai bune pe viitor.

4 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 14:09

Ade-chan

Membru de onoare
Membru de onoare
Happy birthday Eels!Un an,huh?Sper sa putem sarbatorii si 10 ani si 50 de ani...si cine stie,100? XDFelicitari tuturor celor care s-au implicat in problemele si munca forumului si tuturor celor care sunteti acolo,ca sa ne sustineti si ne apreciati munca.Si nu in ultimul rand, felicitari Mii! Imi amintesc de ceea ce ziceai cand am inceput forumul,in prima zi...waa... Cat de entuziasmate am fost de primul membru! XDSper ca "sa imbatranim impreuna" asa cum spune si Bobo. La multi ani! <3

http://miuraharumaromania.myforumgratuit.ro/

5 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 14:18

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator
~neee~ fetelor, ma faceti sa plangT_T
si eu imi amintesc cu nostalgie de prima zi Ade, insa nu uit faptul ca am inceput cu blogul in ianuarie... primul membru~ah...prima suta de membrii:)) cate amintiri.
Vreau sa va multumesc ca ati fost aici cand am avut nevoie de voi si am adus impreuna forumul in stadiul in care este acum.
Sper sa evoluam si noi odata cu oppa si sa nu ne oprim din visat^_^
Cu cat drag imi amintesc prima "discutie" cu Sandra si prima intalnire;))
Si cu Andra cat am mai vorbit prima oara, cred ca aproape o zi intreaga am insirat vrute si nevrute...
Sa ne vedem cu bine si la anu...si vorba lui Ade, de ce nu si peste 100 de ani;))...
La multi ani noua!^_^!

6 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 14:23

Carameea

Moderator
Moderator
Huh ..deja a trecut un an [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].In acest an s-au facut multe lucruri pe acest forum.Ati dat tot ce ati avut mai bun sa faceti din acest forum un loc unde fanii pot afla multe lucruri noi,isi pot exprima sentimentele fata de oppa.Vreau sa le multumesc din toata inima celor care au muncit pentru acest forum !.

LA MULTI ANI EELS ROMANIA !! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

7 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 14:29

flory_junki:)

Traducator
Traducator
deja un an? La multi ani eels Smile desi eu am aparut pe acest forum abia prin august, ma bucur ca am avut ocazia sa va cunosc pe toate si sa aflu multe lucruri noi despre Sukkie oppa... Sper sa fim impreuna si sa facem treaba buna si mai departe si de ce nu, peste un an-doi poate o sa sarbatorim impreuna cu Sukkie Very Happy ar fi ceva super Smile inca odata, La multi multi multi ani EELS!!!!!! Fighting!!!

http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

8 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 14:57

extramia07

Eels
Eels
La multi ani EELS! Felicitari si multumesc Mi ca ai infiintat acest forum, si multumesc si fetelor care prin munca lor ne-au adus mereu mai aproape de JGS ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ma bucur ca v-am descoperit si ca fac parte dintre voi! foarteee frumoase videoclipurile! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

9 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 16:24

Didaa.

Moderator
Moderator
Wow a trecut deja un an T_T..Ce repede trece timpul..
La multi ani Eels <3
Sa traim sanatosi si sa ne bucuram de oppa al nostru^.^..Si eu vreau sa-i multumesc lu Mii pt ca a infintat acest forum minunat si tuturor membrilor staff'ului pentru munca depusa si a membrilor care au apreciat-o si care au fost si sunt alaturi de acest forum minunat ! ^.^
Ma bucur ca v-am cunoscut si ca pot sa va fiu alaturi ^.^
Bravo fetelor pt videoclipuri ^.^ Superbe ~ <3
Fighting Eels and Happy birthday ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

http://beastromania.forumgratuit.ro/

10 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 16:29

pinky_rullzz

Fan JGS
Fan JGS
......deja e trecut un an,ce repede trece timpul
........,,LA MULTI, MULTI,MULTI ANI!''
multumes pentru ca ati infiintat acest forum,si celor care au contribuit la acesta

11 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 16:57

xena

Fan JGS
Fan JGS
Wow! Un bilant frumos.
Nu pot spune decat ca ma bucur ca am intalnit o echipa atat de unita si muncitoare. Se vede ca totul este facut cu pasiune si intru de fiecare data cu placere chiar daca nu postez intotdeauna.
Felicitari Miiuta pentru initiativa de a organiza un forum pentru Jang Geun Suk si felicitari tuturor membrilor staffului si fanilor de aici!
Filmuletele sunt superbe, felicitari!

12 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 17:29

dootzy

Membru
Membru
ce dragut!!! la multi ani, girls!! <3sa nu il parasiti never pe jgs!! Smile)

http://fti-romania.forumest.ro

13 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 18:59

Bobo.Eel

Super Eels
Super Eels
Ce repede a trecut timpul, parca ieri am primit un mesaj de la Mia anuntandu-ma de fanclub, am fost asa bucuroasa.
Sunteti o echipa grozava, ma bucur ca sunt o eels.
Va ador fetelor, faceti o treaba minunata, sunteti cele mai bune fara doar si poate, nu cred ca ma poate contrazice cineva.
Sper si eu sa mergem mai departe impreuna, si poate, cine stie, peste cativa ani ne vom vedea live la un concert de-al lui oppa...in Romania,
nu cred ca e atat de imposibil, el e tanar, talentat...iar noi pe zi ce trece mai multi cu o echipa care il promoveaza pe oppa foarte bine.
Felicitari, la multi ani noua!
P.S: Ma bucur ca v-a placut clipu. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

14 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Sam Apr 23 2011, 22:21

mariya

Membru
Membru
La multi ani eels! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si un Paste fericit !

15 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Dum Apr 24 2011, 09:39

gabrielle

Incepator
Incepator
Ah pacat ca nu sunt si eu de la inceput, de cand s'a facut acest forum. VA MULTUMESC FRUMOS ptr tot ce inseamna Eels!
Ati lucrat foarte mult, pentru subtitrari, pentru articole...inca o data VA MULTUMESC FRUMOS.
LA MULTI ANI EESL SI MULTI ANI INAINTE!!!!
Paste Fericit! >Very Happy<

16 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Dum Apr 24 2011, 09:41

lily

Moderator
Moderator
La multi ani!!!!!

http://www.youtube.com/user/telethatestarossa92?feature=mhum

17 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Dum Apr 24 2011, 09:47

TwaejiToggi

Traducator
Traducator
Well...ce sa zic?E frumoasa comunitatea si frumoasa munca aici.Nu cred ca sunt in masura sa ma mir de trecerea acestui an,pentru ca sunt inca in scutece in acest forum.Felicitari fondatorilor si veteranilor!

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001051134891

18 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Dum Apr 24 2011, 11:15

Reka

Incepator
Incepator
La mulți ani! Vă mulțumesc pentru acest site. Sper că vom fi împreună încă mulți ani [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Paște fericit!

http://www.rekuci94.livejournal.com

19 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Dum Apr 24 2011, 11:28

Raizen

Moderator
Moderator
Hehe, a trecut un an Smile si comunitatea creste pe zi ce trece . La multi ani Eels!

Btw, Paste fericit tuturor Very Happy

20 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Dum Apr 24 2011, 16:20

Monika

Super Eels
Super Eels
Ma bucur ca am descoperit acest forum care mereu m-a incantat prin munca,seriozitatea si placerea cu care s-a lucrat la el.La multi multi ani si fani de acum inainte si felicitari pentru acest proiect deosebit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] clipurile sunt foarte frumoase,o adevarata incantare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]La multi ani inca odata Eels si Paste fericit! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

21 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Dum Apr 24 2011, 17:17

...:::Dya:::...

Fan JGS
Fan JGS
La multi ani, multa bafta in continuare si felicitari pentru toata munca depusa!

22 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Dum Apr 24 2011, 17:49

Bisquit

Incepator
Incepator
A fost cu siguranta un an frumos. Eu am venit in urma cu doar cateva zile printre voi si sper sa fim mult mai numerosi peste inca un an.
Va multumesc ca faceti toate astea posibile si multumesc ca m-ati primit printre voi. Eu am un caracter asemanator lui Tae Kyung, deci...dificil! Pot sa spun doar ca ma simt bine aici si voi ramane mult timp de-acum inainte.
La multi ani Eels Romania, felicitari echipei si tuturor fanilor care sprijina proiectele comunitatii! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

23 La multi ani! la data de Mier Apr 27 2011, 10:36

Driada

Moderator
Moderator
La multi ani EEls! Si la cat mai multi ani! Vreau sa va multumesc pt efortul pe care il depuneti zi de zi sa tineti fani informati cu tot ce se petrece in viata lui Oppa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Faceti o treaba excelenta si sper sa aveti cati mai multi membrii si forta de munca!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

24 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Mier Apr 27 2011, 15:42

Mary

Eels
Eels
La multi inainte, la cat mai multi membrii si proiecte!
Multa putere de munca echipei si tot ce va doriti, la multi ani Eels!

25 Re: Prima noastra aniversare, La multi ani, Eels! la data de Lun Mai 02 2011, 12:35

virginia

Membru
Membru
la multi ani!iertare de intarziere dar am avut probleme cu netul! multi pupici tuturor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum