Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

[Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Sam Mai 28 2011, 13:35

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator

Deoarece videoclipul a fost sters de pe youtube, acum il puteti urmari pe vplay! Very Happy

2 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Sam Mai 28 2011, 13:40

mariya

Membru
Membru
Imi place asa de mult melodia Smile Multumim pentru traducere

3 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Sam Mai 28 2011, 13:41

Insanity

Incepator
Incepator
Deşi unele părţi sună cam ciudat în română, este superbă melodia ♥
Mulţumim! ^^

4 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Sam Mai 28 2011, 13:44

extramia07

Eels
Eels
multumim Mi pentru surpriza!

5 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Sam Mai 28 2011, 14:00

flory_junki:)

Traducator
Traducator
superba melodia Smile multumim Mii pentru traducere :*

http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

6 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Sam Mai 28 2011, 15:18

Driada

Moderator
Moderator
Miiuta...multumim pt traducere ...Wink

7 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Sam Mai 28 2011, 19:51

Monika

Super Eels
Super Eels
o melodie atat de sensibila care ma incanta la maximum iar cu subtitrare in romana este perfecta,multumim

8 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Lun Mai 30 2011, 10:37

virginia

Membru
Membru
multumesc

9 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Lun Mai 30 2011, 12:51

kokko

Membru
Membru
superba piesa ... Mii, multumim pentru traducere

10 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Mier Iul 06 2011, 07:01

Bobo.Eel

Super Eels
Super Eels
multumesc din suflet de traducere:X

11 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Lun Aug 08 2011, 10:22

andrushk

Administrator Blog
Administrator Blog
imi place la nebunie melodia! cat

12 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Lun Aug 08 2011, 11:29

raualex29

Super Eels
Super Eels
Ador melodia Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Mii merci de traducere Smile Like a Star @ heaven You're the best! Like a Star @ heaven

13 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Vin Sept 02 2011, 13:49

Mikado

Moderator
Moderator
Ce-i iubesc eu pe astia cu drepturile lor de autor cu tot!!!!! Youtube ar trebui sa fie open source!!! Aghhhh

14 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Vin Sept 16 2011, 18:23

GeoDo

Nou Venit
Thanks .

15 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Sam Mar 09 2013, 15:24

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
e singurul loc in care se poate vedea vclipul cu textul subtitrat in romana - imi place sa le revad din cand in cand !
bine ca mai este activ pe vplay !
multumesc si eu
mi-a placut mult look-ul pentru piesa asta , sukkie arata super de la tinuta la freza, machiaj, tot !

16 Re: [Romanian sub] Let me cry by Jang Geun Suk la data de Mar Mar 12 2013, 10:04

Akiii

Membru
Membru
Nu ştiu ce să mai spun. Melodia asta..este..uhm..perfectă! Vocea lui, versurile, ritmul.. <3

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum