Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

[09.08.2012] Tree-J staff twitter

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 [09.08.2012] Tree-J staff twitter la data de Vin Aug 10 2012, 11:44

andrushk

Administrator Blog
Administrator Blog
@codeinconnu: 작년, 첫 아레나 공연을 마치고 회의하던 모습- 아이폰 용량을 줄이려고 애써보지만… 도저히 지울 수 없는 사진들 뿐이다- 그래, 음악을 지우자 ㅠㅁ ㅠ
Trad: Poza asta a fost facuta la o intalnire dupa ce a terminat cu primul performance la arena. Am incercat sa mai eliberez spatiu pe Iphone, dar sunt unele poze pe care chiar nu ma lasa inima sa le sterg. Okay, o sa sterg din muzica T.T
[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

@minzzangde: 이건 누구시죠?? ㅜㅠ 300달러 이상 사란다~
Trad: Cine e asta? Costa mai mult de 300$

@minzzangde:상해공항은 지금 장근석 나온다고, 한국사람부터 중국사람까지 난리다
Trad: In aeroportul din Shanghai atat coreeni cat si chinezi sunt bucurosi de venirea lui JKS.

@minzzangde: 안전문제로인해, 프린스 뒤로 나갔음요~ 근데, 정말 여기 공항 직원들도 다 나와서 기다리고 난리였음 ㅠ 중국장어들에게 미안해하는 프린스… ㅠ
Trad: Din motive de securitate Prince a iesit pe usa din spate. Ei bine, era agitatia foarte mare, toata securitatea din aeroport a fost mobilizata cand a venit el. Lui Prince ii pare rau ca nu a putut sa isi vada fanii din China. T.T

Source: jangkeunsukforever.com

2 Re: [09.08.2012] Tree-J staff twitter la data de Vin Aug 10 2012, 14:34

MiiuţaChan

Eels Fondator
Eels Fondator
Vreau si euuu la concert T_T

3 Re: [09.08.2012] Tree-J staff twitter la data de Sam Noi 24 2012, 23:23

NovaPerson

Membru
Membru
Buna ziua si scuze daca deranjez. Vreau si eu sa stiu ce inseamna cuvintul CODEINCONNU si cuvintul MINZZANGDE ! Multumesc anticipta si frumos pt raspuns .

4 Re: [09.08.2012] Tree-J staff twitter la data de Lun Ian 14 2013, 18:28

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
NovaPerson a scris:Buna ziua si scuze daca deranjez. Vreau si eu sa stiu ce inseamna cuvintul CODEINCONNU si cuvintul MINZZANGDE ! Multumesc anticipta si frumos pt raspuns .

buna ![Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

cele doua sunt de fapt nume pe twitter @minzzangde si @codeinconnu , sunt de fapt 2 tipe -doamne- care fac parte din stuff-ul ( personalul lui Jang Keun Suk ) care se ocupa de pagina lui de twitter, sau weibo si de marketing de fapt !

cele doua posteaza noutati si poze din activitatile lui si tin astfel legatura cu fanii ( elsele, anghilutele) care scriu mesaje pe twitter - la care normal , cineva trebuie sa raspunda !

uneori lasa si Sukkie mesaje , insa cu siguranta nu are timp intotdeauna .....[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum