Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

votati cea mai buna drama coreeana din 2012

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 votati cea mai buna drama coreeana din 2012 la data de Lun Dec 10 2012, 19:31

raluklady

Nou Venit
Votati aici. Am intrat in runda finala si avem timp de vot pana pe 31 decembrie (cate un vot in fiecare zi) dati search pe google: koreandrama.org

2 Re: votati cea mai buna drama coreeana din 2012 la data de Sam Ian 12 2013, 11:12

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
raluklady a scris: Votati aici. Am intrat in runda finala si avem timp de vot pana pe 31 decembrie (cate un vot in fiecare zi) dati search pe google: koreandrama.org

desi chiar am votat anul acesta in decembrie din greu , "Love Rain" nu a fost castigatoare, spre marea mea dezamagire, pentru mi s-a parut a fi cea mai reusita, de substanta si romantica poveste din ce am vazut anul acesta !

nu stiu daca sunt subiectiva - posibil - dar pe mine chiar m-a incantat si-mi spuneam ca e imposibil sa nu fie castigatoare ![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar se pare ca gusturile nu se discuta.....

3 Re: votati cea mai buna drama coreeana din 2012 la data de Sam Ian 12 2013, 11:18

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu ma tot mir de ce nu a avut un raiting foarte bun in Coreea , in schimb in Japonia si China.....![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]foarte bun !

probabil ca genul istoric cu mai multa duritate si batai, are mai mult succes ?!

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum