Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

TEAM H - What is your name? (Japanese ver.)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 06 2013, 11:05

Elly

Membru
Membru

2 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Vin Feb 08 2013, 13:49

Didaa.

Moderator
Moderator
Deci MV'ul asta e genialll <3 Am rasss super mult la faza de la inceputt ~ Smile)) Sunt doi nebuni superbi Mad
"What is yourrr name?" Ce-mi place cum pronuntaa Smile)) Laughing

http://beastromania.forumgratuit.ro/

3 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Lun Feb 18 2013, 19:26

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
da, sunt tare simpatici ! mai ales mimica lui Sukkie din primele minute, e grozava ! si sa nu vrei si tot te plesneste rasul ! pacat ca nu avem inca o traducere , dar apare ea curand !
ritmul e ok si vclipul bine realizat, mai ales ca ne-au uimit din nou cu noul look !

4 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mar Feb 19 2013, 13:08

Rody

Super Eels
Super Eels

Comic si aest clip si mai ales pozele facute dupa lansare...

5 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mar Feb 19 2013, 13:12

Rody

Super Eels
Super Eels

Iata ca si Printul Asiei spala geamuri...

6 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mar Feb 19 2013, 13:14

Rody

Super Eels
Super Eels

Salopeta lui Sukkie a dat de gandit la Fane...

7 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mar Feb 19 2013, 23:03

Elly

Membru
Membru
Chiar haioase pozele! Ma bucur ca le-ai postat! ^_^

8 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 20 2013, 16:15

Rody

Super Eels
Super Eels
Elly,ma bucur ca ti-au placut pozele,au aparut si cateva anime,la fel de
haioase...Daca vizionezi clipul nu-ti dai seama de toate scenele...

9 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 20 2013, 16:16

Rody

Super Eels
Super Eels

10 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 20 2013, 16:17

Rody

Super Eels
Super Eels

11 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 20 2013, 16:18

Rody

Super Eels
Super Eels

12 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 20 2013, 19:13

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
ce-am mai ras la prima vizionare !
e-atat de haios facand pe "hopa-mitica" la
spalatul geamului !
plus salopetica "buclucasa" care a starnit interes.....de
cate ori vad clipul asta, mi-e imposibil sa nu rad !

iar animele sunt grozave, mai ales cea in care e "ciupit " de obrajor .....

13 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 20 2013, 19:34

Elly

Membru
Membru
Sunt dragute toate pozele si acum realizez faptul ca nu am fost atenta la detaliile dezvaluite de salopeta...

14 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 20 2013, 19:43

Rody

Super Eels
Super Eels

Elly,nici noi nu ne-am prins din prima,se pare ca n-a prea avut nimic pe sub
Salopeta!!!
Sper ca tot ce am postat astazi a fost pe placul tuturor...Voi il iubiti ca
Oppa noi ca pe copilul nostru !!!

15 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Feb 20 2013, 20:04

Elly

Membru
Membru
Multumesc Rody pentru ceea ce ai postat! Sunt sigura ca va fi pe placul tuturor!

16 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Sam Feb 23 2013, 06:46

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
controversa cu salopeta rosie...!
iar aici intrebare "directa" , privirea
lui sukkie spune tot

17 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mar Mar 12 2013, 10:06

Akiii

Membru
Membru
Vaii...Prima mea reacţie a fost să imit dansul ăla de când spălau geamurile. Sunt aşa drăguţi. Iar vocea lui DJ Big Bgother m-a cucerit. Ador vocile masculine groase. Iar părul lui Suk este..genial . Smile)

18 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mar Mar 12 2013, 19:55

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
Akiii a scris:Vaii...Prima mea reacţie a fost să imit dansul ăla de când spălau geamurile. Sunt aşa drăguţi. Iar vocea lui DJ Big Bgother m-a cucerit. Ador vocile masculine groase. Iar părul lui Suk este..genial . )
ti-a reusit dansul ?
nu-i tocmai usor ! eels-ele au facut si ceva vclipuri pe tema asta, dar nu le-a prea iesit saritura "de broscuta" a lui sukkie !

19 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Mier Mar 13 2013, 07:05

Akiii

Membru
Membru
nina_ametist a scris:
Akiii a scris:Vaii...Prima mea reacţie a fost să imit dansul ăla de când spălau geamurile. Sunt aşa drăguţi. Iar vocea lui DJ Big Bgother m-a cucerit. Ador vocile masculine groase. Iar părul lui Suk este..genial . )
ti-a reusit dansul ?
nu-i tocmai usor ! eels-ele au facut si ceva vclipuri pe tema asta, dar nu le-a prea iesit saritura "de broscuta" a lui sukkie !

hehe, având în vedere că nu sunt bună deloc la dans, nu pot spune că mi-a ieşit xD. A fost mai mult ceva de distracţie.

20 Re: TEAM H - What is your name? (Japanese ver.) la data de Sam Mar 16 2013, 06:16

nina_ametist

Super Eels
Super Eels
pai cred, si anghilutele au incercat din greu, au postat si pe YT incercarile lor, dar nu prea le-a iesit....nu-i tocmai usor !
chiar ma intrebam daca sukkie chiar a reusit saritura aia, sau a fost ajutat...?!?

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum